20% знижки на курс англійської по промокоду ENGLISHBLOG!

Дитячі книги на англійській

Читання
4 хвилини читати
22.03.2024
0
0
51

Література для дітей англійською стає не лише ключем 🗝️ до магічних історій, а й відкриває двері до вивчення цілої мови.

Звідки почати, коли йдеться про дитячі книги на англійській мові? Світ літератури для дітей наповнений безмежними можливостями та чудовими пригодами, які розширюють уяву та навчають навичкам. Від класичних оповідей, що чарують усі покоління, до нових інтерактивних історій, які захоплюють сучасних маленьких читачів - світ дитячої літератури вражає різноманіттям та можливостями.

Чому це так важливо? Подорож у світ казок та пригод не лише збагачує уяву дітей, але й відкриває найяскравіші можливості для вивчення мови. Зокрема, дитячі книги на англійській для початківців приносять чималу користь як для дітей, так і для дорослих.

Які переваги має вивчення англійської через книги для дітей?

Навчання через дитячі книги на англійській 📚 має безліч переваг, а саме:

 • створює захоплююче середовище для навчання, оскільки казкові сюжети та яскраві 🎨 ілюстрації привертають увагу дітей;

 • сприяє засвоєнню мови природнім шляхом через контекст і повторення 🔁, що полегшує запам'ятовування нових слів та виразів;

 • книги на англійській для дітей нерідко мають простий текст 😺, що дозволяє початківцям легше розуміти та адаптуватися до мови;

 • стимулюють уяву та творчість 👩‍🎨, розвиваючи мовні та когнітивні навички в дітей на ранній стадії розвитку.

Лайфхаки як читати книги з дітьми

Читати дитячі книги на англійській разом із малюками може бути чудовим досвідом, особливо якщо ви враховуєте деякі моменти:

 • залучайте дітей до читання, задавайте питання, просувайте діалог;

 • змінюйте свій голос для різних персонажів, адже це робить читання цікавішим і змушує дітей слухати уважніше;

 • показуйте дітям ілюстрації під час читання та обговорюйте, що вони бачать на картинках 🖼️;

 • зробіть читання ритуалом. Наприклад, перед сном 😴 або вдень у спокійну годину - це допоможе створити асоціацію між читанням і приємними моментами;

 • обирайте дитячі книги на англійській, які відповідають віковим можливостям та інтересам дитини. Наприклад, для маленьких дітей - книги з яскравими ілюстраціями та простими текстами, а для старших - захоплюючі за сюжетом;

 • стимулюйте уяву. Після прочитання можна запропонувати дітям створити власні історії або малюнки, які вони бачили у своїй уяві.

Кращі книги для дітей на англійській

В англійській мові є безліч чудових книг для дітей на англійській, тому пропонуємо розглянути деякі з них:

 • "Where the Wild Things Are" ("Там, де живуть чудовиська", Моріс Сендак)

Представлена книга - це незабутня пригода маленького Макса, який відправляється у фантастичну подорож у світ чудовиськ 👾. Особливість цієї книги - у її неперевершених ілюстраціях, які захоплюють увагу читача. Вони не лише допомагають уяві відтворити цей фантастичний світ, а й сприяють розумінню сюжету та почуттів головного героя.

 • "The Very Hungry Caterpillar" ("Дуже голодна гусінь", Ерік Карл)

Ця книга вчить дітей числам, кольорам та природі через захопливу та чарівну історію гусені 🐛, яка безупинно їсть все на своєму шляху. Вона написана простою мовою, що дозволяє початківцям легше зрозуміти тексти та нову лексику. Лексика в цій книзі є дуже доступною: слова повторюються, що допомагає закріплювати їх, а прості фрази сприяють розвитку мовних навичок.

 • "Alice's Adventures in Wonderland" ("Пригоди Аліси в країні чудес", Льюїс Керрол)

Пригоди дівчинки на ім'я Еліс, яка потрапляє у чудовий світ, де правила логіки та реальності змінюються кожну мить 😵‍💫, викликаючи безліч неймовірних пригод. Читання цієї книги разом з дітьми відкриває безмежні можливості для розвитку англійської. Цікава мова автора створює яскраві образи та атмосферу, що сприяє розвитку уяви та мислення.

 • "Harry Potter and the Philosopher's Stone" ("Гаррі Поттер і філософський камінь", Дж. К. Роулінг)

Історія хлопчика на ім'я Гаррі Поттер, який відкриває для себе світ чарівної магії 🧙‍♂ та вступає до школи чарівників, де розгортаються захопливі пригоди, справжність дружби та боротьба зі злом. Книга має високий стиль письма, що дозволяє дітям розуміти різні стилі мовлення та вдосконалювати свої мовні навички. Окрім того, вона пропонує багато цікавих персонажів та фантастичних елементів, що стимулює фантазію та творчість.

 • "The Tale of Peter Rabbit" ("Пригоди кролика Пітера", Беатриса Поттер)

Це чудова казка, яка стала класикою дитячої літератури та незабутньою пригодою для малечі. Вона відома своїми чарівними ілюстраціями та захоплюючою історією про пригоди маленького кролика Пітера 🐇. Казка вміло розкриває теми дружби, пригод та важливості слухати поради. Зокрема, вона допомагає дітям розуміти важливі життєві уроки через пригоди кролика Пітера та його друзів.

 • "Winnie-the-Pooh" ("Вінні-Пух", Алан Мілн)

Це книга, яка вже десятиліттями зачаровує серця читачів усіх вікових категорій. Ця неповторна історія про пригоди Вінні-Пуха 🐻 та його друзів у Стоакровому Лісі сповнена тепла, гумору та мудрості. Книга містить просту, але барвисту мову, яка легко сприймається дітьми та стає цікавою для початківців. Сюжет історій Вінні-Пуха вчить дітей важливим життєвим цінностям: дружбі, доброті та взаємопідтримці.

 • "Goodnight Moon" ("Добраніч, Місяцю", Маргарет Браун)

Це казкова книга, яка створена для того, щоб день закінчувався в теплих та затишних обіймах. Вона запрошує читача на затишну вечірню подорож та підготовку до сну 😴 з лагідними словами. Її проста, повторювана структура та повільний ритм допомагають заспокоїти дитину перед сном та сприяють розвитку мови.

Вона стає не тільки ритуалом перед сном, але й допомагає малюкові розрізняти предмети та навколишній світ.

 • "Peter Pan" ("Пітер Пен", Дж. М. Баррі)

Ця історія веде читачів у захоплюючий світ невмирущого хлопчика 🧚‍♂, який ніколи не виросте. Книга містить багато різноманітних слів та емоцій, що допомагають розширити словниковий запас та розвивають мовні навички. Ця книга також стимулює уяву та творчий розвиток дітей, оскільки вона запрошує у світ, де можливе все. Вона надихає малюків мріяти, вірити у себе та відкривати для себе нові можливості.

 • "The Secret of the Old Clock" ("Таємниця старого годинника", Керолайн Кін)

"Таємниця старого годинника" - це захоплюючий детектив 🕵‍♀, який залучає читачів у неймовірну головоломку та пригоди головної героїні - Ненсі Дрю. Легко читабельний стиль та цікавий сюжет роблять цю книгу доступною та захоплюючою для молодих читачів. Вона сприяє розвитку уяви та логічного мислення, оскільки читачі разом із Ненсі розгадують таємниці та розв'язують загадки. Вона вчить важливим життєвим урокам, таким як спритність, сміливість та вміння долати перешкоди.

 • "The Velveteen Rabbit"("Оксамитовий кролик", Марджері Вільямс)

Це історія про іграшкового кролика 🐰, який прагне стати справжнім за допомогою любові та віри свого маленького власника. Ця історія про вірність, справжню дружбу та магію, яка вчить дітей про сутність любові та важливість того, що ми віримо, застосовуючи просту лексику та добре структуровані речення для максимального розуміння маленькими читачами. Вона заохочує уяву та вчить цінувати те, що ми маємо. Також, вона надихає дітей бачити красу у звичайних речах та цінувати тепло та розуміння, що можуть подарувати друзі.

 • "The Little Prince" ("Маленький принц", Антуан де Сент-Екзюпері)

Ця казкова історія про зустріч хлопчика з дивовижними світами та незвичайними звірятами, яка вчить про сутність дружби, любові, втрати та важливість розуміння життя та його цінностей. Читання "Маленького принца 🤴" може допомогти дітям ознайомитися з різними темами, такими як почуття, пригоди, дружба та моральні цінності.

 • "Pippi Longstocking" ("Пеппі Довгапанчоха", Астрід Ліндгрен)

Це весела та енергійна історія про нестримну дівчину, яка живе сама у великому будинку 🏘️ з мавпою та конем. Ця книга пропонує читачам пригоди та веселощі, а також навчає важливим життєвим урокам. Вона пропонує легкі та зрозумілі речення, які полегшують засвоєння мови дітьми. Вона також заохочує уяву та творчий розвиток, оскільки розповідь про нестерпну та сміливу Пеппі викликає багато усмішок та радісних емоцій.

Оцініть статтю

 • 0

Залишіть коментар

Банер