20% знижки на курс англійської по промокоду ENGLISHBLOG!

Книги на англійській за рівнями

Читання
5 хвилин читати
11.12.2023
0
0
169

Ця стаття - ваш провідник у світ англійської літератури де книги на англійській за рівнями - це крок до впевненості в мові та розширення словникового запасу.

Підбір правильної книги 📕 для вивчення англійської мови може бути ключем до успіху. Чи шукаєте ви чудовий варіант, щоб покращити свій рівень від Beginner до Advanced? Тоді ця стаття для вас.

Лайфхаки читання книг на англійській

Задля того, щоб читання і справді принесло результат та сприяло покращенню навичок сприйняття варто дотримуватися наступних лайфхаків:

  • 🎯 вибір правильного рівня. Почніть з простіших книг, відповідно до вашого поточного рівня знань;

  • 📝 записуйте нові слова. Ведіть словник невідомих слів та фраз для подальшого повторення;

  • 🎭 контекстне читання. Розуміння сюжету допомагає розгадати значення слів без перекладу;

  • 🎧 аудіокниги. Прослуховуйте книги на англійській за рівнями, що полегшить розуміння;

  • 🦶🏻 залишайте сліди. Підкреслюйте важливі місця, робіть помітки, щоб швидше повернутися до них;

  • 📅 систематичність. Читайте регулярно, навіть якщо це невеликий відрізок тексту, для підтримки практики;

  • 🗣️ обговорення та аналіз. Поговоріть про прочитане з кимось або напишіть свої враження та думки, щоб закріпити матеріал;

  • 📚 різноманітність жанрів. Спробуйте вибирати різні книги для читання на англійській за рівнями для розширення словникового запасу та розуміння різних стилів мови.

Книги для початківців - Beginner (рівень A1)

Книги на англійській за рівнями, а саме для початківців - чудовий спосіб ознайомитися з мовою через прості та захопливі історії, особливо казки. Вони мають легкі сюжети та прості слова, що допомагають вивчити базові слова, фрази та граматичні правила. Пропонуємо розглянути деякі з них:

“Charlie and the chocolate 🍫 factory” (“Чарлі і шоколадна фабрика”)

Ця книга є чудовим ресурсом для початківців. Вона розширить ваш словниковий запас: надасть слова, що описують смаки, кольори, емоції та предмети повсякденного життя. Тут ви знайдете прості граматичні конструкції, які допоможуть вам утворювати речення та розповідати про події, а також базові речення для спілкування про смаки та враження від них.

“The Snow Queen 👸” (“Снігова Королева”)

"The Snow Queen" - це також влучний вибір для початківців. Вона познайомить вас із новими словами, пов’язаними з описом природи та почуттів. Крім того, ви зможете вивчити базові фрази, які допоможуть вам розповісти про маршрути та подорожі. Книга також допоможе розширити словниковий запас для розмов про природу та почуття. Через просту мову та захопливу історію, студент набуде навичок описувати події та емоції, що буде важливим для спілкування на базовому рівні.

“The Cat in the Hat 🎩” (“Кіт у капелюсі”)

Це надзвичайно слушний вибір для тих хто вчить англійську з нуля. Ця книга пропонує прості слова та фрази, що описують дії та предмети в домі. Вона допоможе вам освоїти основи граматики та розширить ваш словниковий запас для опису щоденних речей та дій, які зустрічаються в будинку та серед дітей. Через доступну мову та захопливі ілюстрації, книга сприятиме вивченню базових фраз для спілкування та буде корисною для вас у формуванні розповідей про повсякденні ситуації.

Книги для рівня Pre-Intermediate (A2)

Література на англійській даного рівня - проста, захоплююча, підвищує словниковий запас і розвиває граматику.

“The Adventures of Tom Sawyer” (“Пригоди Тома Сойера”)

Ця книга відкриває перед вами нову лексику, пов'язану з пригодами та життям молодих героїв. Вона містить прості граматичні конструкції минулого часу, що дозволить вам вдосконалити цей аспект мови. Крім того, читаючи цю книгу, ви підвищите своє розуміння американського стилю та культури, а також зможете застосувати нові слова та фрази в реальних розмовних ситуаціях про діяльність та події з життя.

“The 🤫 Secret Garden” (“Таємний сад”)

Це прекрасна книга для читачів на рівні Pre-Intermediate. Вона запропонує вам нову лексику, пов'язану з природою та розвитком особистості. Крім того, вона містить складніші граматичні конструкції, що допоможуть удосконалити навички розуміння текстів більшої складності. Через захоплюючу історію про дружбу та перетворення, ви не лише покращите розуміння англійської, але й зможете застосовувати нові слова та вирази у реальних розмовах у звичний та зрозумілий спосіб.

“Dracula 🧛🏻‍♂” (“Дракула”)

Ця книга має складну лексику, пов'язану з містичними темами, що дозволить вам розширити лексичний запас та покращити здатність розуміння важких слів. Вона також містить більш складні граматичні конструкції та структури речень, що поглибить ваші знання граматики. Читання цієї книги допоможе вам уявляти та описувати містичні сюжети, а також розуміти інші літературні твори з аналогічною тематикою.

Книги для середнього рівня - Intermediate (рівень B1 - B2)

Сучасні книги на англійській рівня Intermediate пропонують складніші сюжети й виразний мовний стиль, що допомагає покращити мовні навички та розуміння контексту. Читання таких книг сприяє поглибленню обговорень та аналізуванню тематики.

“To Kill a Mockingbird 🐦” (“Вбити пересмішника”)

Цей літературний шедевр пропонує великий словниковий запас та складні граматичні конструкції. Книга містить слова, пов'язані з соціальними проблемами та моральними цінностями і складні граматичні структури. Завдяки цьому твору, ви зможете не лише покращити свій словниковий запас та глибше зрозуміти граматичні правила, але й розгорнути дискусії та аналізувати складні соціальні та етичні теми у реальних розмовах.

“Appointment With Death” (“Побачення зі смертю”)

Представлена книга на рівні Intermediate пропонує нову лексику, пов'язану з кримінальними сюжетами та розслідуваннями. Вона містить складні граматичні структури, що допоможуть удосконалити навички розуміння складних текстів. Через цей твір ви зможете обговорювати та аналізувати кримінальні теми та вчинки, використовуючи нові слова та граматичні структури у вашому розмовному арсеналі.

“Four Weddings 👰🤵 and a Funeral ⚰️” (“Чотири весілля і одні похорони”)

Ця книга розширює словниковий запас в галузі соціальних подій та відносин. Вона допоможе уявляти та обговорювати події, що відбуваються на весіллях та похоронах, а також дозволить використовувати нові слова та граматичні структури в реальних розмовах, що стане корисним у вашому різних ситуація у спілкуванні.

Книги для просунутого рівня - Advanced (рівень С1)

Ми вибрали кращі книги на англійській рівня Advanced (A1), які висвітлюють складні соціальні та філософські аспекти, розвиваючи критичне мислення та аналітичні здібності. Читання таких книг допомагає розширити горизонти розуміння мови й літератури, а також збагатити власну культурну базу.

“Pride and Prejudice” (“Гордість і упередження”)

Представлена книга відкриє перед читачем багато нових слів та виразів, які використовуються для опису почуттів, емоцій, соціальних ситуацій та міжособистісних відносин. Вони містять різноманітні граматичні конструкції, у тому числі складніше підкреслення емоцій, висловлення припущень, складніші типи речень та вживання виразів у різноманітних контекстах.

“Brave New World 🪐” (“О дивний новий світ”)

Це науково-фантастичний роман, який належить до рівня Advanced (C1). Ця книга містить багато нової лексики, пов'язаної з науковими технологіями, соціальними та моральними питаннями, що стосуються майбутнього суспільства. Вона використовує складні граматичні структури, що допомагають розуміти та аналізувати складні концепції, утворюючи запитання, розгортаючи аргументи та висловлюючи думки.

Книга дозволить вам вирішувати етичні та соціальні питання у реальних розмовах та формулювати власні думки щодо майбутнього суспільства.

“🌝 Midnight's Children” (“Опівнічні діти”)

ця книга на рівні Advanced (C1) пропонує багатий словниковий запас, що описує нестандартні та складні теми. Вона містить різні лексичні одиниці, що стосуються історії, культури, політики, філософії, що розширить вашу лексичну базу. Граматично, ця книга використовує складні структури речень, різні часові форми, а також специфічні конструкції, що допоможуть вам розуміти більш складні граматичні аспекти.

Книги для рівня Proficiency (C2)

Твори англійською такого рівня висвітлюють складні соціальні, філософські та культурні аспекти, вимагаючи від читача аналітичного мислення та глибокого розуміння тексту. Читання цих творів сприяє не лише розвитку мовних навичок, а й розширенню світогляду та власного культурного багажу.

“To the Lighthouse 🗼” (“На маяк”)

Це літературний шедевр на рівні Proficiency (C2), що пропонує глибоке використання мови та складні граматичні конструкції. Книга містить велику кількість складної лексики, яка описує внутрішній світ та емоції персонажів, а також складні граматичні структури, включаючи поглиблене використання часів. Читання цієї книги допоможе вам збільшити лексичний запас, збагатити мовлення різними стилістичними засобами та глибше розуміти художній вимір мови.

“The Odyssey” (“Одісея”)

Класична епічна поема, яка містить багатий словник та архаїчну лексику, описуючи подорожі, пригоди та героїчні подвиги. Ця книга містить високий рівень мовних та граматичних викликів, включаючи різноманітні часи та форми дієслів, архаїчні конструкції та складні фразеологічні вирази. Читання цієї книги розширить ваш словник та збагатить ваше розуміння літературної традиції та структури мови.

“Moby-Dick 🐳” (“Мобі-Дік”)

Це класичний роман, що вимагає від читача на рівні Proficiency (C2) розуміння високого рівня лексичного багатства та складних граматичних структур. Книга містить специфічну термінологію, що стосується морського життя, а також складні метафори та алегорії. Читання "Moby-Dick" розширить ваш словник, поглибить ваше розуміння літературної мови та допоможе розвивати вміння аналізувати та розуміти складні текстові структури.

Оцініть статтю

  • 0

Залишіть коментар

Банер