20% знижки на курс англійської по промокоду ENGLISHBLOG!

Книги на англійській для початківців

Читання
4 хвилини читати
15.04.2024
0
0
81

Книги чудовий спосіб поглибити знання мови, розвиваючи словниковий запас та розуміння граматичних конструкцій. Вибір книг для новачків - це ключ до зацікавленості та зручного вивчення мови.

Книги для початківців мають просту лексику та доступну граматику, що дозволяє розуміти текст без зайвих перешкод. 

Читання книг 📚 на англійській мові для тих, хто тільки розпочинає свій шлях у цьому світі, може здатися викликом. Але саме на початкових ступенях ми знаходимо можливість збагатити свій словниковий запас, зрозуміти мовні відтінки та відчути радість від власних успіхів. Тож не вагайтеся брати в руки перші прості книги на англійській - це ваш крок у світ відкриттів та можливостей, що розширює ваші горизонти та глибше занурює у світ мови.

Чому важливо читати книги навіть на початковому етапі навчання?

Часто ми відкладаємо читання на потім, вважаючи, що рівень знань ще недостатній. Проте, кожна сторінка, навіть найпростішої книги, відкриває нові можливості для вас - будь то казка 🧚‍♀ чи класика 🎭, кожен рядок - це можливість вивчати нові слова, освоювати граматику та зануритися в атмосферу англійської мови. Навіть тоді, коли словниковий запас обмежений, кожне нове слово відкриває перед вами нову перспективу. Вивчаючи мову через книги на англійській для початківців, ми навчаємося контекстуально, бо саме так мова використовується в реальному житті.

Лайфхаки як читати нескладні книги на англійській

Насправді, скільки людей - стільки й порад щодо того, як правильно читати книги на англійській для початківців, проте пропонуємо розглянути найкорисніші та найзагальніші із них:

 • 🧘 звільніться від переживань про складнощі. Спробуйте позбутися страху та розпочніть читати;

 • 🤩 почніть з книг, які цікавлять вас та мають простий рівень. Знаходьте книги, що справді привернуть вашу увагу ну і відповідно до вашого рівня;

 • 📜 створіть список нових слів і фраз, щоб потім повторювати їх;

 • 🏃‍♀ читайте швидше, фокусуючись на сенсі речень, а не на кожному окремому слові;

 • 🎧 використовуйте аудіокниги для підтримки читання. Це дозволить вам отримати задоволення від процесу та покращити навички без стресу.

Список книг для початківців

Рівні A1 та A2 - початкові рівні мови, де на A1 - 500-700 слів у активному вжитку, на A2 - 1000-1500. Основний їхній фокус на повсякденних ситуаціях, використанні мови без деталей граматики чи лексики. Книги на англійській для початківців спрямовані на розвиток мовленнєвих навичок у відповідних межах словникового запасу.

Книги рівня Beginner

Розглянемо книги на англійській для рівня А1:

 • “The gift of the Magi” (“Дари волхвів” - by Nancy Tailor)

Це класичне оповідання, яке дарує читачам емоційну зарядку та словниковий запас у сферах “різдвяні подарунки” та “родинні цінності”. Тут ви зустрінете прості граматичні конструкції та розмовний стиль, що полегшить розуміння тексту та розвиток навичок читання на англійській мові.

 • “Sara says no 🙅‍♀️!” (“Сара каже ні!”)

Це історія про нечесного торговця фруктами та його доньку Сару, яка мріє виправити свого батька. У цій книзі можна знайти лексику, пов'язану зі світом торгівлі, фруктами та міжособистісними відносинами. Щодо граматики, в таких книгах для початківців можна очікувати прості речення, базові часи дієслів, прийменники та слова-зв'язки для зручного сприйняття матеріалу.

 • “The Cat 🐱 in the Hat” (“Кіт у капелюсі”)

Читаючи цю книгу, ви зможете освоїти слова, що стосуються предметів у побуті, а також вирази, пов'язані з діями та почуттями. Тут використовуються короткі, прості речення, що дозволяють легко розуміти текст і оволодіти базовими граматичними правилами, такими як прості часи та основні прийменники та сполучники.

 • “The Wonderful Wizard 🧙 of Oz” (“Чудовий чарівник із країни Оз”)

Ця книга для початківців містить просту лексику, що описує казковий світ, персонажів та їх пригоди. Це дає читачам змогу ознайомитися з базовими словами та виразами, пов'язаними з казковими персонажами та подіями.

Щодо граматики, книги для початківців, як правило, мають прості речення та базові граматичні структури, що допомагають новачкам з легкістю розуміти текст. Такі тексти акцентують на доступності для сприйняття та вивчення англійської мови.

 • “Dangerous Journey” (“Небезпечна подорож”)

Це адаптація класичної книги "The Pilgrim's Progress" Джона Баньяна. Це фантастична історія про подорож Пілігрима, який намагається пройти через різноманітні перешкоди та спокуси, щоб дістатися до Міста Божого. Книга призначена для початківців і містить просту лексику та короткі речення, що описують пригоди Пілігрима під час його подорожі.

 • “Marcel and the Shakespeare Letters” (“Марсель і листи Шекспіра”)

Це книга для початківців, яка розповідає про пригоди хлопчика на ім'я Марсель, який отримує та вивчає листи від видатного англійського письменника Шекспіра.

Тут можна знайти слова та вирази, які описують щоденні ситуації, такі як привітання, розмови про родину та друзів, їжу та напої, тварин, а також описи предметів навколишнього середовища. Зокрема, будуть базові групи слів, що охоплюють основний словник для початківців, такі як іменники, дієслова, прикметники та числівники.

 • “The Adventures of Tom Sawyer” (“Пригоди Тома Сойера”)

Це класична книга, яка містить широкий спектр лексики та граматики. У цій книзі ви знайдете загальні висловлювання про життя, розмови між персонажами, описи природи, різноманітні діалоги, пригоди та емоційне збагачення мови. Лексика охоплює широкий спектр тем, від щоденних речей до пригодницьких сюжетів, що допоможе збагатити словниковий запас та розуміння контексту.

Книги рівня Elementary

А зараз книги на англійській для рівня А2:

 • “Charlie and the Chocolate 🍫 Factory” (“Чарлі і шоколадна фабрика”)

Ця захоплююча книга запропонує вам прості речення та легкі граматичні структури, що ідеально підходять для початківців. Вона містить широкий словниковий запас, що включає описи різних цукерок, чарівних пригод та забавних персонажів, що допоможе вам поглибити розуміння простих англійських текстів.

 • “Alice in the Wonderland” (“Аліса в Країні Чудес”)

У цій книзі зустрінете широкий словниковий запас, що описує фантастичні персонажі та неймовірні події. Лексика включає слова, які описують різноманітні сцени, магію та фантазійні істоти. Граматика буде різноманітною, з простих до складніших конструкцій, що відтворюють різні ситуації у казці.

 • “The Call of the Wild” ("Поклик предків")

Книга містить багато слів, пов'язаних з життям у природі, диких тваринах та виживанні. Вона допоможе поглибити знання про природу та вчити різноманітну лексику, пов'язану з живленням, пристосуванням до умов, характеристиками різних тварин і природним середовищем. Граматика в основному буде стандартною.

 • “Interview with the Vampire 🧛” (“Інтерв'ю з вампіром”)

Книга містить різноманітну лексику, пов'язану з фантастичними створіннями, вампірськими звичаями, життям і смертю. Граматика в цьому романі в основному є стандартною, але автор використовує подекуди складніші структури речень для створення атмосфери та виразності тексту.

 • “Ghost 👻 of Genny Castle” (“Привид замку Дженні”)

Книга пропонує базову лексику для початківців, включаючи прості слова та фрази, які допоможуть зрозуміти сюжет і поглибити розуміння англійської. Щодо граматики, тут використовуються прості граматичні структури та часи, які сприяють засвоєнню базових правил.

 • “Huckleberry Finn” (“Гекльберрі Фінн”)

Ця книга містить різноманітну лексику, пов'язану з південними штатами США та життям на річці Міссісіпі. Вона пропонує цікаві описи природи, річкового життя та різноманітних персонажів. Граматика тут варіюється від простої до більш складної, залежно від контексту та ситуації в тексті.

 • “Around the World 🌍 in Eighty Days” (“Навколо світу за 80 днів”)

"Навколо світу за 80 днів" - це захоплююча пригодницька книга на рівні Elementary A2, що містить різноманітну лексику, пов'язану з подорожами, культурами та місцями, через які проходить подорож головного героя.

Оцініть статтю

 • 0

Залишіть коментар

Банер