20% знижки на курс англійської по промокоду ENGLISHBLOG!

Сайти для тренування письма на англійській

Письмо
4 хвилини читати
01.12.2023
0
0
217

Звичне письмо 📝 на англійській мові стає майстерністю завдяки постійній практиці. Але як зробити тренування цікавим та захоплюючим? Існують неймовірні інтерактивні ресурси, які перетворюють навчання на неповторну подорож.

Сайти для тренування навичок письма на англійській

Часто наша перевага у світі залежить від здатності висловлювати свої думки чітко та переконливо. Інтернет надає безмежні можливості для покращення цієї навички. У цій частині ми оглянемо найефективніші веб-ресурси 📧, які допомагають вдосконалювати письмові навички англійською. З різноманіттям інтерактивних інструментів та онлайн-платформ, які сприяють розвитку вмінь у письмі, ви зможете знайти те, що підходить саме вашому стилю навчання. Сьогодні розглянемо деякі сайти, що допоможуть вам покращити навички письма англійською мовою:

ESOLCourses (Free English Lessons Online)

ESOLCourses це веб-ресурс, що відкриває широкі можливості для поліпшення письмових навичок англійською. Він пропонує різноманітні теми та завдання, спрямовані на вибір правильних слів у відповідь на контекст. Це не лише розвиває вміння письмової взаємодії, але й допомагає студентам розуміти текст та вибирати адекватні висловлювання для його узгодження.

Крім тренування письма, ESOLCourses пропонує можливості для розвитку навичок читання та сприйняття на слух 👂. Відповідно студенти не лише покращують письмову вправність, а й вдосконалюють здатність розуміти та відтворювати інформацію комбіновано в усній та письмовій формах.

Daily Writing Prompt

Сайт Daily Writing Prompt - це чудовий інструмент для розвитку навичок письма англійською мовою. Його основна ідея полягає в щоденних завданнях 📅, які стимулюють творчість та вміння висловлювати свої думки письмово. Кожен день користувачам надходить нова тема або завдання, що заохочує їх писати про різноманітні речі, ідеї та сценарії.

Цей сайт сприяє поліпшенню письмової вправності через регулярну практику. Він допомагає розвивати навички створення логічних та цікавих текстів, а також удосконалює вміння структурувати думки 💡 та виражати їх чітко й переконливо. Крім того, постійне виконання завдань сприяє розширенню словникового запасу та покращенню граматики через практичне застосування вивчених правил.

Grammarly

Grammarly - це вибагливий помічник для тих, хто бажає покращити своє володіння англійською мовою. Цей сайт пропонує не лише перевірку правопису та граматики, але й функції, які сприяють розвитку навичок письма.

Одним з ключових елементів Grammarly є його система перевірки тексту на помилки. Вона виявляє й коригує граматичні та стилістичні неточності, що допомагає виправити помилки та покращити загальний стиль написання.

Крім цього, Grammarly надає рекомендації зі слововживання та фразування, що допомагає розширити словниковий запас і підвищити ефективність виразності тексту. Також є функція перевірки на унікальність тексту, що корисна для тих, хто працює з науковими чи академічними текстами.

Окрім цього, Grammarly пропонує навчальні матеріали 📂, такі як статті та вправи, які допомагають розуміти правила англійської граматики та застосовувати їх у практичних завданнях.

Thesaurus

Сайт Thesaurus є важливим інструментом для тих, хто бажає розширити свій словниковий запас та покращити володіння англійською мовою. Цей ресурс допомагає у виборі синонімів, антонімів та подібних слів для покращення виразності й точності 🎯 текстів.

Основна функція Thesaurus - це надання різноманітних варіантів слів, які можуть бути використані замість заданого слова. Це допомагає уникнути повторів у тексті та зробити мовлення більш різноманітним і ефективним.

Тренування письма на англійській стає легким із Thesaurus так як він робить текст більш різноманітним, цікавим та точним.

EngVid Writing Lessons

EngVid Writing Lessons - це платформа, яка пропонує низку відеоуроків 🎥 з письма англійською мовою. Цей ресурс допомагає у покращенні письмових навичок через різноманітні відеоуроки, які покривають різні аспекти написання.

Кожен відеоурок на EnglishVid має чітко структурований матеріал, який пояснює правила та стратегії написання англійською мовою. Це дозволяє користувачам отримати конкретні поради та інструкції для покращення різних аспектів письма.

Завдяки відеоурокам EnglishVid Writing Lessons, користувачі отримують можливість вивчати і розуміти ключові аспекти ефективного письма англійською мовою, що допомагає покращити стиль, лексику 🗣️, граматику та загальні письмові навички.

Breaking News English

Breaking New English - це платформа, що пропонує навчальний контент на основі актуальних новин 📢. Цей сайт не тільки допомагає ознайомитися з останніми подіями світу, але й тренування письма на англійській набуває унікальних можливостей.

❗ Основна ідея полягає у використанні новинних статей як основи для навчальних матеріалів. Кожна стаття подана у різних рівнях складності, що дозволяє користувачам обирати матеріал відповідно до їхнього рівня володіння англійською мовою.

Сайт Breaking News English пропонує різні типи вправ та завдань, пов'язаних з кожною статтею. Це може бути заповнення пропусків, утворення питань, обговорення та написання есе на основі змісту новини. Такі завдання сприяють розвитку навичок письма, оскільки вони стимулюють створення текстів на основі реальних матеріалів, використання актуальної лексики та відображення власної думки на тему обговорюваної новини. Вони також допомагають у підвищенні швидкості ⏩ написання та розвитку навичок структурування тексту.

EnglishCLUB

Тренування письма на англійській на сайті EnglishCLUB чудово здійснюється завдяки широкому вибору аудіотекстів, які можна використовувати для покращення письмової майстерності.

Основна ідея полягає в прослуховуванні 🎧 коротких аудіозаписів та записів тексту, що вимагають написання. Користувачі можуть прослуховувати аудіо та одночасно намагатися написати або відтворити текст, який вони чують. Це вправа, яка допомагає розвивати навички слухання та одночасно письмової вправності.

Як навчитися грамотно писати

Для того, щоб навчитися грамотно писати, варто дотримуватися наступних кроків:

  • Читай багато 📖. Вивчай стилі, прийоми та різноманітність мовлення через читання різних жанрів;

  • Пиши регулярно 🕦. Практикуйся у створенні текстів - щоденні записи, блоги або просто короткі записи;

  • Вивчай граматику та структуру 📔. Розуміння основних правил допомагає побудувати текст логічно та правильно;

  • Редагуй та переглядай 🛠️. Віддайте увагу орфографії, пунктуації та структурі речень під час перегляду своїх текстів;

  • Отримуй зворотний зв'язок 📳. Читай свої тексти в голос, ділися ними з кимось, хто може надати корисні поради;

  • Постійний розвиток 🔝. Не зупиняйся на досягнутому - постійно вдосконалюй свої навички та шукай нові можливості для розвитку.

Ці етапи допоможуть поступово покращити та розвинути навички грамотного письма.

Оцініть статтю

  • 0

Залишіть коментар

Банер